DARMOWA DOSTAWA NA TERENIE POLSKI OD 250 ZŁ | WYSYŁKA 24 H

 

Dostawa i płatności
DOSTAWA KURIEREM DPD FOOD

Dostawy realizujemy w następujących miastach oraz ich okolicach:

Warszawa, Łódź, Kraków, Poznań, Trójmiasto, Katowice.
Poniżej mapki zasięgu dostaw.

    

         
Na terenie Warszawy i okolic towar wysyłamy od poniedziałku do piątku
(dostawa do klienta tego samego dnia co wysyłka).

Paczki do Łodzi, Krakowa, Poznania, Katowic i Trójmiasta wysyłamy od poniedziałku do czwartku (dostawa do klienta w dniu następnym).

Z reguły towar zamówiony do godziny 18-tej wysyłamy następnego dnia roboczego, jednak ze względu na zmienność dostępności naszych produktów, wynikającą z przygotowywania codziennie świeżych dań, zastrzegamy sobie możliwość realizacji zamówienia w terminie do 2 dni roboczych.

Dostawy są realizowane za pośrednictwem firmy DPD Food, która wyposażona jest w pojazdy dostawcze z częścią chłodniczą, dostosowane do bezpiecznego transportu żywności. Dajemy dzięki temu gwarancję, że jakość produktu zostanie zachowana aż do ostatniego momentu dostawy

Prosimy o sprawdzenie przesyłki w obecności kuriera, w razie wątpliwości o stanie dostarczonej przesyłki, proszę nie przyjmować jej od kuriera.

Wszystkie urządzenia z jakich firma korzysta spełniają wymagania certyfikatu ATP. Wymaga on najwyższej jakości wdrożeń sanitarnych oraz gastronomicznych. Cały proces transportu monitorowany jest przez SANEPID.

 

PŁATNOŚCI

Stawiamy na bezpieczeństwo i wygodę, dlatego wybraliśmy Przelewy24.

Przy płatnościach online, zamówienie zostanie przekazane do realizacji po poprawnej autoryzacji płatności. Czas realizacji zamówienia jest liczony od momentu uzyskania pozytywnej autoryzacji płatności.

 

Nasze płatności online obsługuje równiez Autopay S.A.

Dostępne metody płatności: przelew natychmiastowy, BLIK, karty płatnicze.


 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl