DARMOWA DOSTAWA NA TERENIE POLSKI OD 250 ZŁ | WYSYŁKA 24 H

Od 29.03 do 3.04 sklep internetowy będzie nieczynny

O NAS

Moja historia sięga 33 lata wstecz, kiedy jako młody chłopak z ogromną pasją do gotowania postanowiłem zacząć gotować nie tylko dla siebie. 

Na swojej drodze spotkałem wielu inspirujących ludzi, którzy pomogli mi się rozwinąć i wskazali mi dalszą drogę. Ta doprowadziła mnie do renomowanych restauracji, gdzie zostałem szefem kuchni. Przez lata wiele podróżowałem i poznawałem smaki w różnych zakątkach świata, a zdobyte inspiracje i doświadczenie wykorzystuję do dziś w swoich potrawach. 

Zarówno w życiu prywatnym jak i zawodowym nie lubię chodzić na skróty. Dlatego wszystko co robię, tworzę od podstaw i wkładam w to dużo serca. To właśnie pasja i miłość do gotowania skłoniły mnie do stworzenia własnego projektu.

Tak powstał Gar Nasz.

Gar Nasz to miejsce, w którym znajdziesz domowe smaki w najlepszym wydaniu. To miejsce, gdzie wszystkie potrawy wykonane są od początku do końca z dbałością o każdy szczegół. Tu w każdym daniu znajdziesz tylko naturalne, starannie wyselekcjonowane produkty lokalne, ponieważ wychodzę z założenia, że bez dobrego produktu nie ma dobrego jedzenia.

Ale Gar Nasz to nie tylko dobre jedzenie, to również rodzina, przyjaciele i wspaniała atmosfera. W Gar Nasz każdy Gość jest wyjątkowy i każdy poczuje się tutaj dobrze a to dobro będzie mógł zabrać na wynos do domu.

Gar Nasz to miejsce wyjątkowe. Przekonuję się o tym, widząc codziennie uśmiech moich współpracowników i naszych zadowolonych Gości.

Gar Nasz to miłość do jedzenia zamknięta w słoiku. 

Zapraszam serdecznie

Grzegorz Wójcik

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl